Setkání s předškoláky

V úterý 4. prosince jsme ve velké tělocvičně přivítali budoucí prvňáčky. Setkání se neslo v duchu zimních radovánek.

Pro děti jsme s žáky 5. tříd přichystali různé pohybové aktivity, soutěže a skládání zimních obrázků. V prostorách školní družiny si předškoláci podle slovního doprovodu nakreslili své sněhuláčky.

Sladkou tečkou za společným setkáním byla přáníčka s překvapením, vyrobená žáky čtvrtého a pátého ročníku.

Rodiče se v té době setkali s vedením školy, které je seznámilo s metodami výuky na prvním stupni.