Doba tříkrálová

13. 1. 2018

Tři králové ukončili vánoční čas, i my jsme ve školní družině odstrojili stromeček a uklidili vánoční výzdobu.

Ze zákulisí akademie

21. 12. 2017

Stalo se již malou tradicí, že na školní akademii vystupuje také družina. Letos si děti se ŠD2 a ŠD3 připravily krátké recitační pásmo, ale také velmi zdařilý tanec na motivy pohádky Zimní víla. ŠD1 vystoupila s výpravnou scénkou "O cestě nejen do Betléma".

Čertovský týden

21. 12. 2017

Každý rok, v určité době, se začínají některé děti bát a některé dělají, že se nebojí ničeho, tak tomu bylo i letos.

Těšíme se na Vánoce

21. 12. 2017

Přiblížil se čas Vánoc a s ním různé přípravy -  tvoření vánoční výzdoby, pečení cukroví, balení dárků a mnoho dalších činností.

Adventní dílny

19. 12. 2017

Na konci listopadu a na začátku prosince se konaly ve školní družině tvořivé dílny pro rodiče.