ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Tabule cti

Školní rok 2017/2018

Karel Vařejka  - 10. místo v okresním kole dějepisné olympiády a postup do krajského kola, 6. místo v okresním kole a úspěšný řešitel krajského kola matematické olympiády, 4. místo v okresním kole a 2. místo v krajském kole biologické olympiády

Milan Vodák - 4. místo v okresním kole  a postup do krajského kola dějepisné olympiády, 3. místo v okresním kole a následně 2. místo v krajském kole olympiády z českého jazyka (postup do ústředního kola), 1. místo v okresním kole olympiády z německého jazyka, 7. místo v okresním kole olympiády z anglického jazyka

MO 9.r. 2017 500

 

Jan Vařejka - vítěz ČR  literárně výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás

Eva Prudká - 3. místo v okresním kole matematické olympiády

Družstvo chlapců 4. a 5. tříd - 1. místo v okresním kole, 1. místo v krajském kole a 6. místo v národním kole ve florbale

Bára Ambrožová - 2. místo v republikové soutěži v kategorii próza v soutěži Voda štětcem a básní

Marek Růžička - vítěz republikové výtvarné soutěže Pohádkové čarování s Kuliferdou

Kolektiv 5.A - vítěz republikové výtvarné soutěže Pohádkové čarování s Kuliferdou

kocour 5005A

 

Kolektiv mladších žáků - 1. místo v okresním kole a 8. místo v krajském kole dopravní soutěže mladých cyklistů

DSMC

Školní rok 2016/2017

Viktorie Rossí - 7. místo v celorepubliké výtvarné soutěži Mé toulky za zvěří

viki 500

Kolektiv 9.A - 2. místo ve výtvarné části soutěže Voda štětcem a básní

ryby 500a

Aleš Sitař - 1. až 6. místo v okresním kole Pythagoriády

Dominik Cisár - 2. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce, 5. místo v okresním kole zeměpisné olympiády

Adéla Jamborová - 3. místo v krajském kole soutěže Požární ochrana očima dětí

Kolektiv žáků 4. a 5. tř. - 2. místo v okresním kole turnaje ve vybíjené

Karel Vařejka - 4. místo v okresním i krajském kole biologické olympiády, 1. místo v literární části soutěže Vysočina - moje budoucnost, 3. místo v literární části okresního kolo Požární ochrana očima dětí

BiO2017 500

 Družstvo starších žákyň - 2. místo v okresním kole turnaje ve florbale

Florbal2 500

Petra Klusáková - 1. místo v krajské soutěži Poznej Vysočinu, účast v krajském kole dějepisné olympiády

DSC02687

Bohdan Janda - 1. místo ve výtvarné části soutěže Vysočina - moje budoucnost, 3. místo v okresním kole výtvarné části soutěže Požární ochrana očima dětí

bohda 500

Milan Vodák - 1. místo v okresním kole matematické olympiády

Anna Šiborová - 5.místo v okresním kole biologické olympiády

Školní rok 2015/2016

Jirka Klusák - 3. místo v okresním kole, 6. místo v krajském kole dějepisné olympiády

Foto DO 500

Jirka Klusák - 1. místo v krajském kole soutěže Poznej Vysočinu

Petra Klusáková - úspěšný řešitel krajského kola soutěže Poznej Vysočinu

m

Milan Vodák - 3. místo v okresním kole, 6. místo v krajském kole zeměpisné olympiády

IMG 20160216 084258

Terezka Skalníková, Dominika Kožárová - krajské kolo logické olympiády

KK LO 2015 500

 

Školní rok 2014/2015

Anetka Gálová - 2. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole biologické olympiády

Bio4 2015 500

Anička Šiborová - 2. místo v okresním kole, 4. místo v  krajském kole biologické olympiády

Bio5 2015 500

Petra Klusáková - 3. místo v okresním kole matematické olympiády

OK MO 5001

Milan Vodák - 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády

ZO 3

Jiří Klusák - 3. až 4. místo v okresním kole zeměpisné olympiády

ZO 1

 mladší žákyně - 2. místo v krajském kole ve florbale

florbal

Adam Šikula - krajské kolo logické olympiády

Adam 500