Zábavné odpoledne

V pátek 12.4. se konalo ve škole „Zábavné odpoledne v maskách”, které uspořádala naše školní družina.

Veselé odpoledne zahájil průvod v maskách. Děti se změnily na princezny, zvířátka, piráty či námořníky. Bohatého programu se zúčastnilo víc jak 80 dětí. Celé odpoledne tančily a soutěžily. Po nelehkém rozhodování poroty byly vyhlášeny nejhezčí masky a nejlepší tanečníci. Nejkrásnější odměnou byly rozzářené dětské oči, radost, dobrá nálada a pěkný zážitek, na který budeme dlouho vzpomínat. Tak zase za rok, těšíme se... :-)