Deváťáci na akci Zetor show

Nejvíce traktorů Zetor na jednom místě...

Ve čtvrtek 19.9.2019 se deváťáci zúčastnili akce Zetor show , která se konala ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě. Kromě pokusu o trhnutí dvou českých rekordů – nejvíce traktorů značky Zetor na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů, jsme se mohli těšit na bohatý program a soutěže o ceny. Někteří naši žáci obdrželi ceny za vědomostní test a skákání v pytli. V areálu byla prezentace středoškolského odborného vzdělávání, kde si žáci prohlédli stánky různých škol a letáčky jejich oborů. Ochutnávali regionální potraviny, zhlédli kaskadérské kousky českých  bikerů, soutěž v jízdě zručnosti Zetor Cup,  vystoupení místních mažoretek a bubeníků. Proběhla také autogramiáda českých biatlonových reprezentantů Puskarčíkové, Moravce a trenéra Rybáře. V prostoru střelnice si mohli návštěvníci vyzkoušet střelbu ze vzduchovky. Zajímavou akci jsme ukončili prohlídkou historických traktorů.