Informace k provozu školy od 10.5.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

nedojde-li ze strany MŠMT ke změně, od pondělí 10. května se vrací do školy část žáků 2. stupně, výuka bude probíhat rotačně.

V týdnu 10. 5. -14. 5. proběhne prezenční výuka žáků 7. a 8. tříd, žáci 6. a 9. tříd pokračují v distanční výuce.

V týdnu 17. 5. - 21. 5. se žáci vystřídají. Prezenční výuka bude umožněna žákům 6.  a 9. tříd, distančně se budou vzdělávat žáci 7. a 8. tříd.

Výuka na prvním stupni bude i nadále probíhat rotačně.

Upravené rozvrhy pro prezenční i distanční výuku obdržíte v průběhu tohoto týdne.

Testování na koronavirus absolvují od 10.5.2021 žáci prvního stupně jedenkrát týdně v pondělí, žáci 2. stupně dvakrát týdně, a to v pondělí a ve čtvrtek.

Stravování ve školní výdejně je zajištěno jako dosud, strávníci si od 10.5.2021 nemusí obědy objednávat.