Návštěva MěK

12.11. 2014 navštívili žáci pátých ročníků MěK v Bystřici n. P.

Žáci se nejdříve rozdělili do skupin, ve kterých plnili připravené úkoly na daných stanovištích. Na stanovišti byl seznam otázek, na které žáci hledali odpověď v připravených encyklopediích. Jedno stanoviště bylo i u PC, kde pracovali s online katalogem. Vše museli zvládnout v daném časovém limitu, což se všem skupinám podařilo.

Po splnění úkolů proběhla společná kontrola a vyhlášení vítězů. Na prvním místě se umístilo více družstev, takže se podělili o sladkou odměnu, kterou získali.

Všichni pracovali s velkým zájmem a nadšením.

učitelky 5. ročníků

knihovna 5.r. 1knihovna 5.r. 2knihovna 5.r. 3knihovna 5.r. 4knihovna 5.r. 5knihovna 5.r. 6knihovna 5.r. 7knihovna 5.r. 8