Návštěva dětí z MŠ Čtyřlístek

Navštívili nás předškoláci

V úterý 2. 12. 2014 jsme mohli v našich prvních třídách přivítat předškoláky z MŠ Čtyřlístek s jejich paními učitelkami. Děti se rozdělily do všech tří prvních tříd, se zájmem sledovaly, jak se jejich starší kamarádi učí a hlavně, co všechno už za první tři měsíce školní docházky dokázali zvládnout. Naše paní učitelky je v průběhu hodiny také zapojily do výuky, takže si i trošku nesví předškoláčci vyzkoušeli, jaké to je stát u tabule či pracovat ve skupinkách. Vzájemně si předali drobné dárečky a snad se s dobrým pocitem vraceli zpátky do školky.

Návštěva z MŠ 1Návštěva z MŠ 2Návštěva z MŠ 3Návštěva z MŠ 4Návštěva z MŠ 5Návštěva z MŠ 6Návštěva z MŠ 7Návštěva z MŠ 8Návštěva z MŠ 9Návštěva z MŠ 10Návštěva z MŠ 11Návštěva z MŠ 12Návštěva z MŠ 13