ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Nová elektronická žákovská knížka

Nové pololetí otevíráme rozšířenou nabídkou komunikace a služeb rodičům i žákům. Čtěte dále!

Vážení rodiče,

do nového pololetí vstupují Vaše děti s "čistým štítem". Škola nabízí Vám i Vašim dětem nové zpracování školních dat prostřednictvím nové elektronické žákovské knížky (EŽK) EduPage. Vycházíme tak vstříc také Vašim přáním a požadavkům. Nový systém umožní mnohem lepší a rychlejší vzájemnou komunikaci mezi rodiči a školou, a to přímo prostřednictvím této aplikace. Mnoho z Vás, rodičů i dětí, uvítá jistě možnost zobrazovat data také na chytrých mobilních telefonech.

A jak to bude v praxi? V nejbližších dnech obdrží rodiče na e-mailové adresy, které sdělili škole, přihlašovací údaje do EduPage. Následné přihlášení a ovládání je snadné a rychlé a stejně tak se dostanete také k základním údajům o dětech a všemu, co se týtá jejich působení ve škole. Jako pomoc nabízíme stručný a názorný návod - k l i k n ě t e S E M, dále možnost "zaškolovacích minikurzů" ve škole, telefonické rady po telefonu u vedení školy, nebo i osobní setkání nad dotazy a problémy. Děti obdrží informace a přístupová data přímo ve škole. Z důvodu složitého převodu dat bude v týdnu od 11.2. do 15.2.2019 ještě aktivní také část Iškoly, a to především v sekci zadaných termínů zkoušení a písemných prací. Následně přejde vše pod EduPage.

 Milí rodiče, věříme, že "čisté listy" Vašich dětí budou postupně zaplňovány jen takovým hodnocením a takovýmí informacemi, které přinesou radost nám všem.

 Mgr. Jaroslav Sláma, ředitel školy