ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Ten dělá to a ten zas tohle

Každá práce je krásná, každé řemeslo skvělé, když člověka baví.

 

My jsme zjistili, že nás baví hodně řemesel, na několik chvil jsme se proměnili třeba v pekaře, kadeřníky nebo kosmetičky, byli z nás najednou záchranáři, policisté a všechny možné další profese, je ještě brzo uvažovat o tom, co z nás bude, ale přeci jen takový malý sen už někdo máme.

ten dělá to a ten zas tohle 1ten dělá to a ten zas tohle 2ten dělá to a ten zas tohle 3ten dělá to a ten zas tohle 4ten dělá to a ten zas tohle 5ten dělá to a ten zas tohle 6ten dělá to a ten zas tohle 7ten dělá to a ten zas tohle 8ten dělá to a ten zas tohle 1ten dělá to a ten zas tohle 2ten dělá to a ten zas tohle 3ten dělá to a ten zas tohle 4ten dělá to a ten zas tohle 5ten dělá to a ten zas tohle 6ten dělá to a ten zas tohle 7ten dělá to a ten zas tohle 8ten dělá to a ten zas tohle 9ten dělá to a ten zas tohle 10ten dělá to a ten zas tohle 11