ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Ptáčci v našich družinách

Jaro začíná pomalu klepat na dveře a z venku se k nám ozývají hlasy ptáčků.

Sice je pořádně nevidíme, ale umíme si je podle obrázků představit a také si je umíme namalovat a vyrobit. V našich družinách se prostě nenudíme a rádi tvoříme všemi možnými způsoby.

Ptáčci v družinách 1Ptáčci v družinách 2Ptáčci v družinách 3Ptáčci v družinách 4Ptáčci v družinách 5Ptáčci v družinách 6Ptáčci v družinách 7Ptáčci v družinách 8Ptáčci v družinách 9Ptáčci v družinách 10Ptáčci v družinách 11Ptáčci v družinách 12Ptáčci v družinách 13Ptáčci v družinách 14Ptáčci v družinách 15Ptáčci v družinách 1Ptáčci v družinách 2Ptáčci v družinách 3Ptáčci v družinách 4Ptáčci v družinách 5Ptáčci v družinách 6Ptáčci v družinách 7Ptáčci v družinách 8Ptáčci v družinách 9Ptáčci v družinách 10Ptáčci v družinách 11Ptáčci v družinách 12