ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Malování na asfalt

Malování na asfalt nás baví.

Již tradičně jsme pro děti připravili družinovou akci „Malování na asfalt”. Téma bylo libovolné. Malířskými potřebami byly obyčejné barevné křídy a tak se po chvíli asfaltová plocha před školou hemžila barevnými obrázky, které děti vytvořily pro radost sobě i ostaním. Za odměnu si domů odnesly sladkost a diplom. :)

Malování na asfalt 1Malování na asfalt 2Malování na asfalt 3Malování na asfalt 4Malování na asfalt 5Malování na asfalt 6Malování na asfalt 7Malování na asfalt 8Malování na asfalt 9Malování na asfalt 10Malování na asfalt 11Malování na asfalt 12Malování na asfalt 13Malování na asfalt 14Malování na asfalt 15Malování na asfalt 16Malování na asfalt 17Malování na asfalt 18Malování na asfalt 19Malování na asfalt 20Malování na asfalt 21Malování na asfalt 22Malování na asfalt 23Malování na asfalt 24Malování na asfalt 25Malování na asfalt 26Malování na asfalt 27Malování na asfalt 28Malování na asfalt 29Malování na asfalt 30Malování na asfalt 31