ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Indiánský týden

Indiáni ti se mají, prérií rychle uhánějí…

Týden s indiánskou tématikou nezklamal. Děti vyráběly indiánské totemy, lapače snů i teepee, Dozvídali se nové informace o indiánském životě a vydali se i na pravou indiánskou stezku plnou netradičních úkolů.

Indiánský týden 1Indiánský týden 2Indiánský týden 3Indiánský týden 4Indiánský týden 5Indiánský týden 6Indiánský týden 7Indiánský týden 8Indiánský týden 9Indiánský týden 10Indiánský týden 11Indiánský týden 12Indiánský týden 13Indiánský týden 14Indiánský týden 15Indiánský týden 16Indiánský týden 17Indiánský týden 18Indiánský týden 19Indiánský týden 20Indiánský týden 21Indiánský týden 22Indiánský týden 23Indiánský týden 24Indiánský týden 25Indiánský týden 26Indiánský týden 27Indiánský týden 28Indiánský týden 29Indiánský týden 30Indiánský týden 31Indiánský týden 32Indiánský týden 33Indiánský týden 34Indiánský týden 35Indiánský týden 36Indiánský týden 37Indiánský týden 38Indiánský týden 39Indiánský týden 40

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.