ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Chovatelská výstava

Asi pro všechny děti je velkým zážitkem vidět zblízka živá zvířátka. Družinky se proto vypravily do areálu nedaleké VOŠ a SOŠ na chovatelskou výstavu.

Počasí bylo výborné, výstavní kusy se nám předvedly v plné kráse a některé děti neváhaly zakoupit i losy a odnášely si potom domů různé praktické věci.

 

Chovatelská výstava 1Chovatelská výstava 2Chovatelská výstava 3Chovatelská výstava 4Chovatelská výstava 5Chovatelská výstava 6Chovatelská výstava 7Chovatelská výstava 8Chovatelská výstava 9Chovatelská výstava 10Chovatelská výstava 11Chovatelská výstava 12Chovatelská výstava 13Chovatelská výstava 14Chovatelská výstava 15Chovatelská výstava 16Chovatelská výstava 17Chovatelská výstava 18Chovatelská výstava 19Chovatelská výstava 20Chovatelská výstava 21Chovatelská výstava 22Chovatelská výstava 23Chovatelská výstava 24Chovatelská výstava 25Chovatelská výstava 26

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.