Informace k provozu školy od 1.3.2021

Vážení rodiče, chlapci a děvčata,

od 1.3.2021 do 21.3.2021 přechází všechny ročníky naší školy na distanční způsob výuky. Rodiče žáků 1. a 2. tříd již obdrželi potřebné informace.

V provozu nebude školní družina ani školní stravování v ZŠ TGM. Pokud mají strávníci obědy od 1.3.2021 objednány, je třeba je odhlásit.

Ke komunikaci s vyučujícími, případně vedením školy, využívejte prosím přednostně systém EduPage, lze použít také emaily, které najdete na našich webových stránkách. Pokud budete potřebovat získat přihlašovací údaje k elektronické komunikaci, obracejte se přímo na paní zástupkyně ředitele:

Informace o ošetřovném mohou rodiče získat na adrese:

https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Všechny děti i dospělé bych rád povzbudil do dalšího pro nás všechny vynuceného období nestandardního až nepřirozeného způsobu školní práce.

S přáním pevného zdraví

Jaroslav Sláma