ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

2. B

Třídní učitel:   Mgr. Pavlína Uhlířová  
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Velikonoce po anglicku

...patroni v akci.

V týdnu před Velikonocemi  k nám do třídy zavítali naši dobří známí. Naši patroni.

Přišli, abychom společně strávili hodinu angličtiny. A tentokrát nebyli pouze v roli patronů, ale i v roli učitelů. 

A jaká byla naše hodina?

...

Povídali jsme si o anglických Velikonocích a deváťáci nás naučili několik "velikonočních" slovíček...

 IMG 20220411 091055

...hráli jsme "plácanou"...

IMG 20220411 091103

...bingo...

IMG 20220411 091913

IMG 20220411 092028

...šlo nám to skvěle...

IMG 20220411 092038

IMG 20220411 092133

...a za odměnu jsme zavítali my k nim, a to do učebny angličtiny na druhý stupeň, kde 

na nás čekalo překvapení.  Tak jako děti v Británii i my jsme hledali vajíčka, které nám 

schoval velikonoční zajíček...

IMG 20220411 092841

... a byli jsme úspěšní!

IMG 20220411 092942

... na závěr hodiny jsme si zasoutěžili v "Easter Egg Roll", tradiční hře s vajíčky ...

IMG 20220411 093337

...a na památku si vybrali velikonoční záložku do knížky ...

IMG 20220411 093646

... kluci klučičí a holky holčičí ...

IMG 20220411 093652

... společné foto na závěr a Velikonoce mohly začít :)

IMG 20220411 093745

 

 

 

 

 

 

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.