ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

2. C

Třídní učitel:   Mgr. Michal Janků  
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Cvičení v přírodě 1.C

Kdo si počká, ten se dočká a my jsme se dočkali nejhezčího počásí, které jsme v říjnu na cvičení v přírodě mohli mít.

Každá třída musí na podzim vyrazit na cvičení v přírodě. Čekalo to i na nás a my jsme se strašně těšili. Nastal se správný den a počasí nám opravdu přálo. Nejprve jsme vylezli lesní cestičkou na kopec nad Bystřici a posvačili na popravišti. Po cestě jsme plnili různé tělocvičné úkoly, na louce před Bratrušínem jsme se vyřádili, hráli jsme různé pohybové hry. Pokračovali jsme k Bratrušínu, kde jsme vyzkoušeli všechny možné průlezky a zapumpovali si pumpou, abychom si procvičili svaly. Snědli jsme zbytky svačinek a vyrazili na zpáteční cestu, na louce jsme již úvanou padli a museli si na krásném podzimním sluníčku odpočinout. Byla to jedinečná šance nás vyfotit, jinak jsme běhali jako blešky a bylo to prakticky nemožné. Ještě jsme zvládli společné foto u ohniště a krásně unavení dorazili zpět do školy.

cvičíme 11cvičíme 12cvičíme 13cvičíme 14cvičíme 15cvičíme 1cvičíme 2cvičíme 3

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.