ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. A

Třídní učitel:   Mgr. Věra Chlumská    
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Cvičení v přírodě

Bylo krásné páteční ráno a naše třída měla naplánované cvičení v přírodě.

Vše bylo řádně nachystáno, cesta naplánovaná, vládlo všeobecné nadšení a vyrazili jsme. Nejprve jsme prošli Bystřicí, kde jsme si všímali dopravních značek a dbali na bezpečné chování na silnici, po přejítí rušné silnice jsme se konečně ocitli v přírodě, poznávalii jsme cestou různé přírodniny a obdivovali krásy přírody, nejvíce jsem se těšili na buřty, které jsme si nesli na zádech. Na bezpečném místě jsme rozdělali oheň a opekli párky, abychom byli řádně posilnění na zpáteční cestu, bylo to skvělé dopoledne, které jsme si užili.

3.A cvičení v přírodě 13.A cvičení v přírodě 23.A cvičení v přírodě 33.A cvičení v přírodě 43.A cvičení v přírodě 53.A cvičení v přírodě 63.A cvičení v přírodě 73.A cvičení v přírodě 83.A cvičení v přírodě 93.A cvičení v přírodě 103.A cvičení v přírodě 113.A cvičení v přírodě 123.A cvičení v přírodě 133.A cvičení v přírodě 143.A cvičení v přírodě 153.A cvičení v přírodě 163.A cvičení v přírodě 173.A cvičení v přírodě 183.A cvičení v přírodě 193.A cvičení v přírodě 203.A cvičení v přírodě 213.A cvičení v přírodě 22