3. B

Zástupce rodičů:
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Jarní výlet co přírody

Tentokrát v blízkém okolí Bystřice.

Ve čtvrtek 10. června jsme vyrazili na cvičení v přírodě. U říčky Bystřičky jsme se nejprve protáhli na workoutovém hřišti, zdolali Zubra a pohádkovou alejí jsme došli k Edenu. Zde jsme se pobavili u zvířátek - ovce a kůzlátka se postaraly o velkou zábavu pro všechny. Splnili jsme další úkoly na parkovišti u Edenu (kolik přírodnin se vejde do obalu od Kinder vajíčka, zkoušeli jlsme mlčet 2 minuty) a odpočinuli jsme si chvilku s pohledem na vlaky. Po cestě z vlakového nádraží na sídliště II jsme "zdravili" všechny projíždějící auta a řidiče. Na hřišti jsme si chvilku opět protáhli celá tělíčka a pak už jsme konečně dorazili (přes malou zastávku u studánky) k ohništi nad skautským srubem. Společnými silami jsme rozdělali oheň a s velkou chutí opekli špekáčky, párky a pečivo. I když bylo teplo, oheň ke cvičení v přírodě prostě patří. Nasbírali jsme si na památku nějaké přírodniny a vydali se na poslední astávku - zmrzlinku nebo ledovou tříšť. Poslední posilnění proběhlo na náměstí u vody a pak už jsme se vydali zpět ke škole. Zde jsme ještě stihli postavit několik domečků pro hmyz či nějaké skřítky a pak jsme se  naprosto spokojeni a unaveni vydali domů. Ještě v pátek jsme byli plni všech dojmů. Musíme všichni společně říct, že toto cvičení se nám opravdu vydařilo.