ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Pavlína Uhlířová  
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Pasování na čtenáře

Vzhledem k loňské epidemiologické situaci jsme přišli o lednové pasování v první třídě...

Proto jsme byli velice rádi, že letos 7. října, jsme se této akce v Městské knihovně v Bystřici nad Pernštejnem mohli zúčastnit. Děti zde čekalo překvapení - víla Abecedka si pro ně připravila tři úkoly v podobě her. Děti vymýšlely slova na vylosovaná písmena, poznávaly pohádky podle obrázků a ti nejodvážnější žáci přečetli úryvek neznámé pohádky. Děti všechny úkoly hravě zvládly a odměnou jim bylo "Pasování na čtenáře" velkou záložkou do knihy. S sebou domů si odnesly balíček, ve kterém byla malá knížka, průkazka do městské knihovny a drobné sladkosti. Děkujeme pracovnicím Městské knihovny v Bystřici nad Pernštejnem za pečlivě připravený program.

Pasování na čtenáře 1Pasování na čtenáře 2Pasování na čtenáře 3Pasování na čtenáře 4Pasování na čtenáře 5Pasování na čtenáře 6Pasování na čtenáře 7Pasování na čtenáře 8Pasování na čtenáře 9Pasování na čtenáře 10Pasování na čtenáře 11Pasování na čtenáře 12Pasování na čtenáře 13Pasování na čtenáře 14Pasování na čtenáře 15Pasování na čtenáře 16Pasování na čtenáře 17Pasování na čtenáře 18Pasování na čtenáře 19Pasování na čtenáře 20Pasování na čtenáře 21Pasování na čtenáře 22Pasování na čtenáře 23Pasování na čtenáře 24Pasování na čtenáře 25Pasování na čtenáře 26Pasování na čtenáře 27Pasování na čtenáře 28Pasování na čtenáře 29Pasování na čtenáře 30

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.