ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Jana Zítková DSC08870 kopie
Zástupce rodičů:  Blanka Holečková
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Ochrana před nebezpečím

V pátek 22. dubna jsme se první dvě hodiny zaměřili na ochranu člověka za mimořádných událostí.

Nejprve jsme si povídali, jaké nebezpečí na nás číhá doma i venku, a jak se chovat, abychom nebezpečným situacím předcházeli. Zhlédli jsme videa s názvy Jak se chovat při bouřce, Šikana a Odřeniny a popáleniny. V závěru jsme procvičovali obvazování poraněných končetin a hlavy.

Děti dostaly knížečku „Co udělám, když ….“, kde se mohou dočíst, jak se mají chovat v nebezpečných situacích, které mohou nastat v běžném životě.

Ochrana před nebezpečím 1Ochrana před nebezpečím 2Ochrana před nebezpečím 3Ochrana před nebezpečím 4Ochrana před nebezpečím 5Ochrana před nebezpečím 6Ochrana před nebezpečím 7Ochrana před nebezpečím 8Ochrana před nebezpečím 9Ochrana před nebezpečím 10Ochrana před nebezpečím 11Ochrana před nebezpečím 12Ochrana před nebezpečím 13Ochrana před nebezpečím 14Ochrana před nebezpečím 15Ochrana před nebezpečím 16Ochrana před nebezpečím 17Ochrana před nebezpečím 18Ochrana před nebezpečím 19Ochrana před nebezpečím 20Ochrana před nebezpečím 21Ochrana před nebezpečím 22

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.