ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

3. B

Třídní učitel:   Mgr. Jana Šikulová   šašek
Zástupce rodičů:  
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Beseda se spisovatelem Janem Opatřilem

Ve středu 12. října se uskutečnila v rámci akce "ZŠ TGM čte dětem" beseda se spisovatelem Janem Opatřilem, autorem knih o kapříku Metlíkovi.

Než jsme se besedy zúčastnili, děti se dozvěděly pár informací o životě autora a o knihách, které napsal ...

Pan Opatřil povídal o svém dětství, jak zatoužil stát se spisovatelem a že kapříka Metlíka vlastně vymyslela jeho sestra. Děti vtipnou formou poznaly spisovatele, který je seznámil se svými knihami a některé dětem i představil. Dětem přečetl ukázku z nejnovější knihy Pstroužek Vikoušek. Po ukončení čtení autor dětem odpověděl na pár otázek. Děti měly možnost si zakoupit knížku, která se jim líbila a nechat si ji podepsat a také drobné dárečky. 

Nadšené tváře dětí byly odměnou za tuto uspořádanou akci.

Jan Opatřil 1Jan Opatřil 2Jan Opatřil 3Jan Opatřil 4Jan Opatřil 5Jan Opatřil 6Jan Opatřil 7Jan Opatřil 8Jan Opatřil 9Jan Opatřil 10Jan Opatřil 11Jan Opatřil 12Jan Opatřil 13Jan Opatřil 14Jan Opatřil 15

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.