ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

7. B

Třídní učitel:   Mgr. Věra Šiborová  Fotka do třídy do rámečku 160
Zástupce rodičů:  Leona Nováková
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Školní výlet

V pátek 27.5. jsme konečně vyrazili na dlouho očekávaný třídní výlet do Brna. Sešli jsme se natěšeni na vlakovém nádraží a náš program mohl začít. První brněnskou zastávkou byla Laser Game, kterou si žáci vyzkoušeli poprvé a s velkým nadšením. Následně jsme doplnili energii zmrzlinou a vydali se do Papilonie – Motýlího domu. Zde se nachází asi 30 druhů exotických motýlů, kteří se člověka nebojí a proto si návštěvníci mohou vychutnat naprosto bezprostřední kontakt s těmito úžasnými tvory. Několik z nás mělo to štěstí, že si ho motýl vybral jako svoji přistávací plochu. Poté jsme se přesunuli do Cinema City Velký Špalíček, kde jsme zhlédli animovanou komedii Zlouni. Naplněni zážitky a popcornem jsme vyrazili k domovu. Za doprovodu pěkného počasí nás vlak opět dovezl na nádraží do Bystřice, kde náš vydařený výlet končil. 

Školní výlet 1Školní výlet 2Školní výlet 3Školní výlet 4Školní výlet 5Školní výlet 6Školní výlet 7Školní výlet 8Školní výlet 9Školní výlet 10Školní výlet 11Školní výlet 12Školní výlet 13Školní výlet 14Školní výlet 15Školní výlet 16Školní výlet 17Školní výlet 18Školní výlet 19Školní výlet 20

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.