9. A 2018

Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Informace k provozu školy od 24.5.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

v týdnu od 24. 5. 2021 se vrací do školy na prezenční výuku žáci všech ročníků bez rotací.

Aktuální rozvrh hodin je dispozici v EduPage.

Homogenita tříd a skupin není povinná.

Nově jsou umožněny sportovní činnosti konané ve vnitřních prostorech za podmínky, že na 1 osobu připadá alespoň 15 m2 vnitřní plochy sportoviště a přítomno může být nejvýše 30 osob celkem na vnitřní ploše sportoviště; přítomnost žáků se v jiných vnitřních prostorech, jako jsou šatny, sprchy apod., zakazuje. Sportovní činnosti venku jsou umožněny bez těchto omezení.

Zákaz zpěvu i nadále platí.

Testování na koronavirus absolvují od 24.5.2021 žáci všech ročníků pouze jedenkrát týdně, a to v pondělí. Při prvním příchodu do školy v jiný den v týdnu proběhne testování v tomto dnu.

Nadále platí opatření o nošení ochrany dýchacích cest, tedy ochrana úst a nosu schváleným typem roušky ve vnitřních prostorech školy.

Dojíždějící žáci odcházejí po příchodu do školy a po přezutí do určeného oddělení školní družiny.

Ostatní žáci budou přicházet do školy tak, aby se v pondělí v 7:55 hod. mohlo započít se společným testováním ve třídách, v ostatní dny tak, jak jsou zvyklí při běžné výuce .

Školní družina je dispozici všem přihlášeným žákům celého 1. stupně.

Stravování ve školní výdejně je zajištěno, obědy se nemusí objednávat. Prodej ve školním bufetu bude zajištěn v obvyklém režimu.

Prosíme rodiče, aby v testovací dny (pravidelné pondělí) byli dostupní na mobilních telefonech do 8:30 hodin pro případné kontaktování z důvodu pozitivního výsledku antigenního testu jejich dítěte. Děkujeme.

Informace k testování žáků najdete v dřívějších informacích na webu školy.

V případě potřeby se i nadále můžete se svými dotazy obracet přímo na třídní paní učitelky, nebo na vedení školy.

Jaroslav Sláma, ředitel školy