ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. A 2019

Třídní učitel:  RNDr. Radoslav Vencálek  IMG 5253logo
Zástupce rodičů:  Dana Štorková
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Náš poslední školní výlet

Ušli jsme přes 10 kilometrů!

Naposledy jsme se vydali s naším třídním učitelem do Trenkovy rokle u Drahonína. Celou dobu jsme měli strach ze špatného počasí, ale nakonec nám nepršelo a nebylo ani velké horko.

500 1R

Ráno jsme se sešli na autobusovém nádraží a nechali se přepravit do Drahonína. Potom jsme se museli už spolehnout na vlastní nohy. V samotné rokli jsme měli trochu strach, skály byly mokré, kluzké, ale nádherný vodopád stál opravdu za tu námahu. Podařilo se nám i rozdělat oheň a opéci si špekáčky. Další osvěžení jsme si dopřáli na zpáteční cestě v Šafránkově mlýně a v Drahoníně.

500 2R

Domů jsme přijeli opět autobusem. Všichni jsme byli unaveni, očuzeni kouřem, ale plni nových dojmů a zážitků. Bohužel se takovéto akce již nebudou se společným kolektivem opakovat.

Školní výlet 9.A 1Školní výlet 9.A 2Školní výlet 9.A 3Školní výlet 9.A 4Školní výlet 9.A 5Školní výlet 9.A 6Školní výlet 9.A 7Školní výlet 9.A 8Školní výlet 9.A 9Školní výlet 9.A 10Školní výlet 9.A 11Školní výlet 9.A 12Školní výlet 9.A 13Školní výlet 9.A 14Školní výlet 9.A 15Školní výlet 9.A 16