9. A 2019

Zástupce rodičů:  Dana Štorková
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Náš poslední školní výlet

Ušli jsme přes 10 kilometrů!

Naposledy jsme se vydali s naším třídním učitelem do Trenkovy rokle u Drahonína. Celou dobu jsme měli strach ze špatného počasí, ale nakonec nám nepršelo a nebylo ani velké horko.

500 1R

Ráno jsme se sešli na autobusovém nádraží a nechali se přepravit do Drahonína. Potom jsme se museli už spolehnout na vlastní nohy. V samotné rokli jsme měli trochu strach, skály byly mokré, kluzké, ale nádherný vodopád stál opravdu za tu námahu. Podařilo se nám i rozdělat oheň a opéci si špekáčky. Další osvěžení jsme si dopřáli na zpáteční cestě v Šafránkově mlýně a v Drahoníně.

500 2R

Domů jsme přijeli opět autobusem. Všichni jsme byli unaveni, očuzeni kouřem, ale plni nových dojmů a zážitků. Bohužel se takovéto akce již nebudou se společným kolektivem opakovat.