ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. A 2020

Třídní učitel:   Mgr. Marie Horáková  
Zástupce rodičů:  Marcela Štouračová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Vysočina Zetor Show

Ve čtvrtek 19. září navštívili žáci druhý ročník odborné přehlídky Vysočina Zetor Show ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě.

Žáci se mohli pobavit, ale i poučit. Součástí programu bylo vystoupení bikerů, bubeníků, autogramiáda biatlonistů, soutěže zručnosti Manitou Show. Měli možnost zúčastnit se soutěží ve skákání v pytli, zatloukání hřebíků, sbírání brambor, ve vědomostní soutěži, vyfotografovat se ve fotokoutku, ochutnat regionální potraviny. Mohli zhlédnout kolonu traktorů značky Zetor, která byla dlouhá 1,125 km a kterou tvořilo 237 traktorů. Ve stáncích získali také informace o možnostech dalšího studia na odborných technických školách Kraje Vysočina.

Zetor Show 1Zetor Show 2Zetor Show 3Zetor Show 4Zetor Show 5Zetor Show 6Zetor Show 7Zetor Show 8Zetor Show 9Zetor Show 10Zetor Show 11