ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. A 2020

Třídní učitel:   Mgr. Marie Horáková  
Zástupce rodičů:  Marcela Štouračová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Vánoční crackery

aneb Víte, kdo je Santův oblíbený zpěvák?

I letos jsme předvánoční hodinu angličtiny věnovali výrobě crackerů.  Naše výtvory sice nebyly stejně luxusní  jako pořídíte v londýnském Harrods, ani neobsahovaly klíčky od drahých vozů nebo šperků. Za to jsme jejich přípravě věnovali spoustu energie a ten, kdo cracker obdržel a mohl si jej pak roztrhnout  a potěšit se drobnými sladkostmi a tradičním anglickým vtípkem, to jistě ocenil. Podívejte jak se nám crackery povedly a pro malý vhled do anglického humoru, přikládáme pár typicky anglických vtipů s vánoční tématikou.

 

What kind of motorbike does Santa ride?
A Holly Davidson!

 

Who is Santa's favorite singer?
Elf-is Presley!

 

Who is Santa Claus married to?
Mary Christmas!

1 18

1 19

1 20

1 21