ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2015

Třídní učitel:   Marie Horáková  
Zástupce rodičů:  Kateřina Proksová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Patronát nad prvňáčky

Naše první setkání s prvňáčky

Dne 4. září jsme se my, žáci z 9.B, poprvé setkali s dětmi z 1.B. O velké přestávce jsme se s nimi sešli ve třídě 1. B, kterou učí paní učitelka Jana Zítková. Někteří spolužáci vtipkovali, že se našich malých svěřenců budou bát. Nakonec to bohužel bylo naopak. Prvňáčci na nás koukali většinou s respektem. Paní učitelka Zítková svým prvňáčkům vysvětlovala, proč jsme do jejich třídy přišli. Někteří z prvňáčků se nás báli, jiní si zase svého deváťáka vybrali bez problémů. Doufám, že si s našimi malými spolužáky budeme rozumět a že i oni časem pochopí, že se nemají čeho bát a že, když budou něco potřebovat, tak jim pomůžeme. Moc se na další spolupráci s nimi těšíme.

Patronát 1Patronát 2Patronát 3Patronát 4