ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2015

Třídní učitel:   Marie Horáková  
Zástupce rodičů:  Kateřina Proksová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Evropský den jazyků s 1. B

Dne 26. září jsme spolu s třídou 1.B, nad kterou máme patronát, prožili Evropský den jazyků. Čas, který jsme společně strávili, nám utekl jako voda.

Nejdříve jsme spolu s prvňáky foukacími fixy nakreslili obrázky zvířat, která si vybrali. Ke každému zvířátku jsme uvedli jeho anglický překlad. Práce to nebyla úplně jednoduchá, ale společnými silami jsme to zvládli. Potom jsme společně putovali po evropském kontinentu. Přečetli jsme prvňákům ukázky pohádek v angličtině, ruštině a němčině. Učili jsme je různé pozdravy, anglickou písničku. Míša Palečková nám všem vyprávěla o svém jazykovém pobytu v Londýně, který doplnila i fotografiemi. Na závěr nám naši malí kamarádi předvedli, co už se naučili v hodinách angličtiny.

EDJ 9.B 1EDJ 9.B 2EDJ 9.B 3EDJ 9.B 4EDJ 9.B 5EDJ 9.B 6EDJ 9.B 7EDJ 9.B 8EDJ 9.B 9EDJ 9.B 10EDJ 9.B 11EDJ 9.B 12