ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2015

Třídní učitel:   Marie Horáková  
Zástupce rodičů:  Kateřina Proksová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Halloweenské nocování

Náš poslední halloween, bohužel ...

Při spoustě okamžiků jsme vzpomínali na nezapomenutelné chvíle, které jsme na škole strávili jako žáci druhého stupně. Samozřejmě jsme si našimi myšlenkami na nedávnou minulost nenechali zkazit náladu. Náplní našeho posledního večera a noci se stala stezka odvahy, kterou jsme pořádali pro naše mladší spolužáky. Po přípravě občerstvení ve cvičné kuchyni jsme se ve třídě začali líčit, zkoušeli různé pózy a grimasy. Zbytek večera, nebo spíše temné noci, jsme strávili sledováním hororů a vyprávěním hororových zážitků a příhod. Sice nás ještě čeká pár měsíců školní docházky, ale všichni víme, že tento večer se již opakovat nebude ...

Halloweenské nocování 9.B 1Halloweenské nocování 9.B 2Halloweenské nocování 9.B 3Halloweenské nocování 9.B 4Halloweenské nocování 9.B 5Halloweenské nocování 9.B 6Halloweenské nocování 9.B 7Halloweenské nocování 9.B 8