ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2018

Třídní učitel:   Mgr. Marcela Černá  
Zástupce rodičů:  Ing. Jitka Císařová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Literární pásmo pro prvňáčky

aneb Velcí četli malým.

V pátek 18.5. navštívili žáky 1.B v hodině českého jazyka jejich patroni z devítky. Připravili si pro ně zábavný hádací kvíz a také pásmo čtení. Vše bylo hravě propojeno se soutěžemi. Prověřili jsme si, jací jsou naši nejmenší spolužáčci posluchači, jak dokážou pracovat s indiciemi, které se postupně dozvídali. Někdy hádání proběhlo hladce, jindy se objevily problémy. Se vším jsme si poradili! Na závěr zbyl čas i na vzpomínkovou ilustraci, s níž pomohli deváťáci, a všem přišla vhod závěrečná sladkost. Budeme se těšit na další shledání a inspirativní tvoření!

 

 

Koukněte také na fotografie v 1.B!