ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2018

Třídní učitel:   Mgr. Marcela Černá  
Zástupce rodičů:  Ing. Jitka Císařová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

9. B na raftech

Nastal čas školních výletů. Vyvoleným dnem bylo úterý 29. května.

Z Bystřice nad Pernštejnem jsme vyráželi směrem do Loštic. Zde jsme navštívili muzeum výroby olomouckých tvarůžků. Z Loštic nás autobus převezl do Střeně, což byl začátek naší rafťácké výpravy po řece Moravě. Nechybělo úvodní poučení instruktory o chování na raftech, jak správně řídit a pádlovat. Při plavbě nebyla nouze o dobrou náladu, krásnou přírodu a slunečné počasí. Konečnou zastávkou našeho putování byl Chomoutov. Jako rafťáci, i když začátečníci, budeme mít na tento den nezapomenutelné zážitky.

Výlet 9. B 1Výlet 9. B 2Výlet 9. B 3Výlet 9. B 4Výlet 9. B 5Výlet 9. B 6Výlet 9. B 7Výlet 9. B 8Výlet 9. B 9Výlet 9. B 10Výlet 9. B 11Výlet 9. B 12Výlet 9. B 13Výlet 9. B 14Výlet 9. B 15Výlet 9. B 16