ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

9. B 2020

Třídní učitel:   Mgr. Věra Šiborová  
Zástupce rodičů:  Zdeňka Ťupová
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Deváťáci na akci Zetor show

Nejvíce traktorů Zetor na jednom místě...

Ve čtvrtek 19.9.2019 se deváťáci zúčastnili akce Zetor show , která se konala ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě. Kromě pokusu o trhnutí dvou českých rekordů – nejvíce traktorů značky Zetor na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů, jsme se mohli těšit na bohatý program a soutěže o ceny. Někteří naši žáci obdrželi ceny za vědomostní test a skákání v pytli. V areálu byla prezentace středoškolského odborného vzdělávání, kde si žáci prohlédli stánky různých škol a letáčky jejich oborů. Ochutnávali regionální potraviny, zhlédli kaskadérské kousky českých  bikerů, soutěž v jízdě zručnosti Zetor Cup,  vystoupení místních mažoretek a bubeníků. Proběhla také autogramiáda českých biatlonových reprezentantů Puskarčíkové, Moravce a trenéra Rybáře. V prostoru střelnice si mohli návštěvníci vyzkoušet střelbu ze vzduchovky. Zajímavou akci jsme ukončili prohlídkou historických traktorů.

Zetor 2Zetor 3Zetor 4Zetor 5Zetor 6Zetor 7Zetor 8Zetor 9Zetor 10Zetor 11Zetor 12Zetor 13Zetor 14Zetor 15Zetor 16Zetor 17Zetor 18Zetor 19Zetor 20Zetor 21Zetor 22Akce Zetor show 1Akce Zetor show 2Akce Zetor show 3Akce Zetor show 4Akce Zetor show 5Akce Zetor show 6Akce Zetor show 7Akce Zetor show 8Akce Zetor show 9Akce Zetor show 10Akce Zetor show 11Akce Zetor show 12Akce Zetor show 13Akce Zetor show 14Akce Zetor show 15Akce Zetor show 16Akce Zetor show 17Akce Zetor show 18Akce Zetor show 19Akce Zetor show 20