ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Hrajeme si pantomimu

Další kolo soutěže "Kdo si hraje, nezlobí".

V pátek 23. listopadu jsme se dočkali dalšího kola soutěže tříd, tentokrát v pantomimě. Zástupci tříd si rozdělili role, jeden se snažil předvést pomocí gest, výrazů, mimiky slovo, které si vylosoval, další se jej snažil uhodnout. A že to nebylo zrovna jednoduché! Velký obdiv patří všem, kteří překonali svůj stud a pustili se do soutěžení.

Z prvního stupně se nejvíce dařilo holkám z 5.C Petrušce a Kačce (5 bodů), 4 body si odnesli kluci z 5.B - Tadeáš a Adam H., 3 body Leonka a Vojta ze 4.B a po dvou bodech děti ze 4.A - Marek a Honza, a z 5.A - Viky a Rozálka.

Ze druhého stupně správně předvedla a uhodla děvčata ze 7.B - Adélka a Andrejka, 4 body si odnesou děvčata z 8.B (Verča a Linda) a ze 7.A (Katrin a Zuzka), 3 body si odnesou kluci s 9.A (Domča a Lukáš), 2 body ulovila 9.B (Adélka a Terka) a 1 bod čestně získaly Natálky ze 6.A.

Děkuji všem za jejich skvělé herecké výkony a přeji štěstí v dalším kole. 

pantomima 1pantomima 2pantomima 3pantomima 4pantomima 5pantomima 6pantomima 7pantomima 8pantomima 9pantomima 10pantomima 11pantomima 12pantomima 13pantomima 14pantomima 15