ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Školní adventní kalendář

V našem kalendáři nebyly sladkosti.

Tak jako lidé slaví advent už jen tím, že zapalují každou neděli svíčky, tak se naše škola rozhodla oslavit advent plněním různých úkolů. Každý den jsme šli do školy a na začátku první hodiny s napětím poslouchali rozhlas, jaký úkol nás tento den čeká. Úkolů byla spousta - napsat adventní básničku, zazpívat vánoční koledy, napsat učitelům na tabuli pěkný vzkaz, přijít do školy v "santaklausovské" čepici, sepsat nejoblíbenější vánoční tradice, vyrobit co nejdelší vánoční řetěz ... S úkoly čas do Vánoc rychle utekl.

Na některé z úkolů se můžete podívat v galerii.

skolni adventni kalendar 1skolni adventni kalendar 2skolni adventni kalendar 3skolni adventni kalendar 4skolni adventni kalendar 5skolni adventni kalendar 6skolni adventni kalendar 7skolni adventni kalendar 8skolni adventni kalendar 9skolni adventni kalendar 10skolni adventni kalendar 11skolni adventni kalendar 12skolni adventni kalendar 13skolni adventni kalendar 14skolni adventni kalendar 15skolni adventni kalendar 16skolni adventni kalendar 17skolni adventni kalendar 18skolni adventni kalendar 19skolni adventni kalendar 20