ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Schůzky žákovského parlamentu na podzim šk. roku 2021 / 2022

I letos se musíme řidit protiepidemiologickými nařízeními. 

 

Na konci září se podařilo shromáždit jména všech zástupců do školního parlamentu - celkem 26 žáků. Teprve v říjnu jsme se mohli všichni sejít na ustavující schůzce - seznámit se mezi sebou, s panem ředitelem a zástupcem za učitele - E. Poláchovou. 

Domluvili jsme si předběžný plán akcí, který bychom chtěli během následujícího školního roku naplnit; bohužel již nyní, na podzim, jsme některé akce museli vynechat - např. Halloweenské odpoledne atd. 

Domluvili jsme se na pokračování ve sběru pomerančové kůry, PET víček. 

Předběžný plán akcí (řízen dle situací epidemie):

- Mikulášská nadílka (žáci 8. a 9. ročníku); adventní sbírka 

- "adventní úkoly" - předvánoční týden

- barevný týden (leden) - přijít do školy v určitou barvu oblečení

- podporovat dále projekt "Adopce na dálku", "Batůžkový projekt"

- připomínka určitých výročí - Den učitelů, Den dětí

- Ponožkový den - ve škole / na dálku

- sběr starého papíru

- pomoc při DOD ve škole

- tematická soutěžní odpoledne, zájezdy do divadla 

Také jsme zmínili školní časopis, kdo by se jej ujal (nemoc p. uč.), informace o akcích na nástěnce atd.

 

Doufejme, že se nám podaří co nejvíce akcí uskutečnit, řešit případné potíže a problémy žáků a zlepšovat atmosféru u nás ve škole. 

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.