Adventní čas

Advent už tichounce příchází, je to nejkrásnější období v roce...

Předvánoční čas jsme si ve všech odděleních školní družiny vyplnili výtvarnými činnostmi, čtením knih s vánoční tématikou, poslechem a zpíváním vánočních písní, pečením cukroví a aktivitami na čerstvém vzduchu. Děti si také užívaly  hraní deskových her, tvoření ze stavebnic, ale především toho, že mohou být všichni spolu.
Adventní  čas jsme zakončili vánoční nadílkou, na kterou jsme se všichni těšili. Společně jsme si zazpívali koledy a povídali si o vánocích. Následovalo rozbalování dárků, které dětem ve školní družině zanechal Ježíšek. :)