Barevný týden u nás ve škole

Která barva je ta nej?

Jaro klepe na dveře, ale sluníčku se stále nechce zůstávat na obloze po celý den – i proto jsme se rozhodli „prosvítit a prozářit“ naše školní chodby a dny pestrými barvami svých triček, kalhot, ponožek, svetrů, mikin a dalších módních doplňků. Každý den se oblékáme v daném barevném tónu a užíváme si energii a radost, kterou do našich školních dní přináší každá barva svým osobitým způsobem.

Denně se také scházíme na chodbě v prvním patře ke společnému focení. Paní učitelky pak ve svých třídách počítají barevně sladěné žáky a třídy s největším počtem stejně oděných se mohou těšit na sladkou odměnu.

Nevím, jestli koncem týdne zjistíme, která barva v našem šatníku je ta nej. Pro každého z nás to je a bude jinak. Barevné dny nám ale zpestřily naše běžné školní dny.

A jaké barvy jsme z našeho šatníku vybrali?

Červené pondělí

červené_pondělí 1červené_pondělí 2červené_pondělí 3červené_pondělí 4červené_pondělí 5červené_pondělí 6červené_pondělí 1červené_pondělí 2

Modré úterý

modré_úterý 1modré_úterý 2modré_úterý 3modré_úterý 4modré_úterý 5modré_úterý 6