Okresní kolo matematické olympiády - 6., 7., 8. ročník

Ve středu 8. dubna proběhlo okresní kolo matematické olympiády šestých, sedmých a osmých ročníků ve Žďáru nad Sázavou.

Naši školu reprezentovali ze 6. ročníku Michaela Huláková 6. A, David Stránský 6. A, Zita Podsedníková 6. A, Milan Vodák 6. B, ze 7. ročníku Petra Klusáková 7. B, z 8. ročníku Jiří Klusák 8. B, Barbora Sitařová 8. B, Jana Vašíková 8. B. Tito žáci v konkurenci studentů gymnázií a ve velkém počtu řešitelů obsadili pěkná místa. V kategorii šestých ročníků obsadil Milan Vodák ze 6. B 4. místo a Michaela Huláková ze 6. A se stala úspěšnou řešitelkou. V kategorii sedmých ročníků obsadila Petra Klusáková ze 7. B 3. místo.

Všem řešitelům gratulujeme a zároveň děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

OK MO 5003

Reprezentanti MO 6. ročník