ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Zdravotnický týden

Díky celotýdennímu projektu se děti naučily základy první pomoci.

Formou hry se děti naučily poskytnout první pomoc, ošetřit zranění či zavolat skutečnou lékařskou pomoc. V rámci prevence jsme si také připomněli potraviny, které jsou zdravé nebo které naopak škodí nejen našim zoubkům. V zájmové činnosti jsme malovali zoubky, sanitky a skládali zdravotnický kufřík.V komunitním kruhu jsme si povídali o zdraví a nemoci. Na vycházce jsme navštívili lékárnu a ukázali si, kde najdeme zdravotní středisko

Zdravotnický týden v ŠD 1Zdravotnický týden v ŠD 2Zdravotnický týden v ŠD 3Zdravotnický týden v ŠD 4Zdravotnický týden v ŠD 5Zdravotnický týden v ŠD 6Zdravotnický týden v ŠD 7Zdravotnický týden v ŠD 8Zdravotnický týden v ŠD 9Zdravotnický týden v ŠD 10