ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Do ZOO za zvířátky

Když je možnost, tak každý rád navštíví zoologickou zahradu a pokochá se exotickými zvířátky. Kvůli protiepidemickým opatřením však poslední dobou nebylo možné tuto zajímavou atrakci navštěvovat. My jsme si proto malé ZOO vytvořili v našich družinkách.

Chcete vědět, jak se nám to povedlo? Nakoukněte do naší fotogalerie.

Do ZOO za zvířátky 1Do ZOO za zvířátky 2Do ZOO za zvířátky 3Do ZOO za zvířátky 4Do ZOO za zvířátky 5Do ZOO za zvířátky 6Do ZOO za zvířátky 7Do ZOO za zvířátky 8Do ZOO za zvířátky 9Do ZOO za zvířátky 10Do ZOO za zvířátky 11Do ZOO za zvířátky 12Do ZOO za zvířátky 13Do ZOO za zvířátky 14Do ZOO za zvířátky 15Do ZOO za zvířátky 16Do ZOO za zvířátky 17Do ZOO za zvířátky 18Do ZOO za zvířátky 19Do ZOO za zvířátky 20Do ZOO za zvířátky 21Do ZOO za zvířátky 23Do ZOO za zvířátky 24Do ZOO za zvířátky 25Do ZOO za zvířátky 1Do ZOO za zvířátky 2