Výstava zvířátek

Ve dnech12.-14. září se v areálu bystřické VOŠ a SOŠ konala tradiční podzimní výstava drobného zvířectva.

V pátek 12. září se děti z 1. stupně naší školy chystaly během dopoledního vyučování navštívit výstavu drobných hospodářských zvířátek, která se vždy  během září koná v našem městě. Tento jejich plán však pokazilo velmi deštivé počasí.

Až  odpoledne se na chvíli vyklubalo sluníčko a tak se do areálu bystřické Zemědělské školy mohly vypravit děti z Družiny 2 a 3. Pro mnohé z nich to bylo první bližší setkání s hospodářskými zvířaty a proto se jim tato krátká vycházka velmi líbila.

Některé z  dětí si zakoupily výherní losy a tak  měly možnost  vyzkoušet si své „štěstí ve hře“. Prázdné lístečky znamenaly velké zklamání, ale většina dětí si odnášela domů drobné praktické výhry. Mezi hodnotnějšími výhrami se objevily i  ceny „živé“ např.chovný kohout, králík, holub nebo křeček.

Výstava zvířátek 3Výstava zvířátek 4Výstava zvířátek 5Výstava zvířátek 6Výstava zvířátek 7Výstava zvířátek 8Výstava zvířátek 9Výstava zvířátek 10Výstava zvířátek 11Výstava zvířátek 12