ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Čarodějnický rej

Kouzelná stvoření se v pátek slétla v naší družině na Čarodějnické odpoledne.

Na konci dubna se v naší školní družině konala oslava Filipojakubské noci  - pálení čarodějnic. Po skončení vyučování se děti sešly ve svých družinkách v čarodějnických kostýmech. Všem to čarokrásně slušelo. Hravé odpoledne jsme zahájili promenádou čarodějnic a čarodějů do velké tělocvičny, kde se vrhli na plnění úkolů. Děti si vyzkoušely let na koštěti, přecházení smrdutého močálu, skládání kouzelného zaklínadla a další kouzelné disciplíny. Čarodějné odpoledne se všem líbilo. Za svou odvahu, píli, snahu a nadšení si zasloužili malý kouzelníci a kouzelnice čarodějný diplom a sladkou odměnu. :)

Čarodějnický rej 1Čarodějnický rej 2Čarodějnický rej 3Čarodějnický rej 4Čarodějnický rej 5Čarodějnický rej 6Čarodějnický rej 7Čarodějnický rej 8Čarodějnický rej 9Čarodějnický rej 10Čarodějnický rej 11Čarodějnický rej 12Čarodějnický rej 13Čarodějnický rej 14Čarodějnický rej 17Čarodějnický rej 18Čarodějnický rej 19Čarodějnický rej 20Čarodějnický rej 21Čarodějnický rej 22Čarodějnický rej 23

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.