ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Oslava dne dětí

1.      1. červen je tu sláva, v naší tělocvičně se oslava dne dětí koná…

Všechna oddělení našich družinek si v pohádkovém reji připomněla Mezinárodní den dětí. O zábavu a soutěže nebyla nouze a všichni jsme si to moc užili. A protože děti kvůli opatřením kvůli covidu pozbyly náš tradiční karneval, nastrojily se do různých kostýmů a masek, takže to v naší škole opravdu vypadalo jako v nějaké pohádce.

Oslava dne dětí 1Oslava dne dětí 2Oslava dne dětí 3Oslava dne dětí 4Oslava dne dětí 5Oslava dne dětí 6Oslava dne dětí 7Oslava dne dětí 8Oslava dne dětí 9Oslava dne dětí 10Oslava dne dětí 11Oslava dne dětí 12Oslava dne dětí 13Oslava dne dětí 14Oslava dne dětí 15Oslava dne dětí 16Oslava dne dětí 17Oslava dne dětí 18Oslava dne dětí 19Oslava dne dětí 20Oslava dne dětí 21Oslava dne dětí 22Oslava dne dětí 23Oslava dne dětí 24Oslava dne dětí 25Oslava dne dětí 26Oslava dne dětí 27Oslava dne dětí 28Oslava dne dětí 29Oslava dne dětí 30Oslava dne dětí 31Oslava dne dětí 32Oslava dne dětí 33Oslava dne dětí 34Oslava dne dětí 35Oslava dne dětí 36Oslava dne dětí 37Oslava dne dětí 38Oslava dne dětí 39Oslava dne dětí 40

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.