ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Zvířátka na statku

Kdo všechno bydlí na statku, vědí děti z našich družinek.

Děti načerpaly inspiraci na chovatelské výstavě a s chutí v tomto týdnu tvořily hospodářská zvířátka z různých materiálů, vesele si přitom zazpívali lidové písně i modernější skladby z dílny pana Uhlíře a Svěráka a modelovaly z plastelíny. 

Pokud počasí dovolí, tak se vypravíme i na vycházku na bystřický Eden, abychom se seznámili s tvorečky, kteří žijí na tamním „babiččině dvorečku“.

Zvířátka na statku 1Zvířátka na statku 2Zvířátka na statku 3Zvířátka na statku 4Zvířátka na statku 5Zvířátka na statku 6Zvířátka na statku 7Zvířátka na statku 8Zvířátka na statku 9Zvířátka na statku 10Zvířátka na statku 11Zvířátka na statku 12Zvířátka na statku 13Zvířátka na statku 14Zvířátka na statku 15Zvířátka na statku 16Zvířátka na statku 17Zvířátka na statku 18Zvířátka na statku 19Zvířátka na statku 20Zvířátka na statku 21Zvířátka na statku 22Zvířátka na statku 23Zvířátka na statku 24Zvířátka na statku 25Zvířátka na statku 26Zvířátka na statku 27Zvířátka na statku 28Zvířátka na statku 29Zvířátka na statku 30Zvířátka na statku 31Zvířátka na statku 32

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.