ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Sportování na stadionu

Bystřický sportovní klub připravil na začátku školního roku náborovou akci, na které se během dne vystřídaly děti z mateřských škol i školáci. Naše družinky přece u toho také nemohly chybět…

Děti si zazávodily, vyzkoušely svůj postřeh i netradiční disciplíny.  Pohybových aktivit není nikdy dost, a proto děkujeme SK Bystřice za pěkné odpoledne.

Sportování na stadionu 1Sportování na stadionu 2Sportování na stadionu 3Sportování na stadionu 4Sportování na stadionu 5Sportování na stadionu 6Sportování na stadionu 7Sportování na stadionu 8Sportování na stadionu 9Sportování na stadionu 10Sportování na stadionu 11Sportování na stadionu 12Sportování na stadionu 13Sportování na stadionu 14Sportování na stadionu 15Sportování na stadionu 16Sportování na stadionu 17Sportování na stadionu 18Sportování na stadionu 19Sportování na stadionu 20Sportování na stadionu 21Sportování na stadionu 22Sportování na stadionu 23Sportování na stadionu 24Sportování na stadionu 25Sportování na stadionu 26Sportování na stadionu 27Sportování na stadionu 28Sportování na stadionu 29Sportování na stadionu 30Sportování na stadionu 31Sportování na stadionu 32Sportování na stadionu 33Sportování na stadionu 34Sportování na stadionu 35Sportování na stadionu 36Sportování na stadionu 37Sportování na stadionu 38Sportování na stadionu 39Sportování na stadionu 40

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.