ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Domácí mazlíčci

V tomto týdnu jsme si povídali o zvířátkách, které doma máme nebo si je alespoň přejeme.

Každé dítě mělo možnost představit nám svého mazlíčka, čímž jsme se vzájemně seznamovali se způsobem péče i potřebami těchto „chlupáčků”. Nakonec jsme si své mazlíčky i namalovali a zazpívali písničku „Malé kotě”.

Domácí mazlíčci 1Domácí mazlíčci 2Domácí mazlíčci 3Domácí mazlíčci 4Domácí mazlíčci 5Domácí mazlíčci 6Domácí mazlíčci 7Domácí mazlíčci 8Domácí mazlíčci 9Domácí mazlíčci 10Domácí mazlíčci 11Domácí mazlíčci 12Domácí mazlíčci 13Domácí mazlíčci 14Domácí mazlíčci 15Domácí mazlíčci 16Domácí mazlíčci 17Domácí mazlíčci 18Domácí mazlíčci 19Domácí mazlíčci 20Domácí mazlíčci 21Domácí mazlíčci 22Domácí mazlíčci 23Domácí mazlíčci 24Domácí mazlíčci 25Domácí mazlíčci 26Domácí mazlíčci 27Domácí mazlíčci 28Domácí mazlíčci 29Domácí mazlíčci 30Domácí mazlíčci 31Domácí mazlíčci 32Domácí mazlíčci 33Domácí mazlíčci 34

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.