ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Podzim na zahradě

Zahrada na podzim hýří barvami a je pro nás velmi inspirativní.

Ovoce k nakousnutí, listy všech barev a sem tam se mihne nějaký ten ježek nebo myška. V tematickém týdnu jsme si povídali o podzimu na zahrádce. Zopakovali jsme si názvy ovoce a zeleniny, jejich sklizeň i užití v domácnosti. Z papíru jsme vyráběli jablíčka, hrušky, dýně i ježky. Z brambor jsme vyřezávali tiskátka a nakonec uspořádali i soutěž o nejhezčí bramborový výrobek „Bramboriádu”.

Podzim na zahrádce 1Podzim na zahrádce 2Podzim na zahrádce 3Podzim na zahrádce 4Podzim na zahrádce 5Podzim na zahrádce 6Podzim na zahrádce 7Podzim na zahrádce 8Podzim na zahrádce 9Podzim na zahrádce 10Podzim na zahrádce 11Podzim na zahrádce 12Podzim na zahrádce 13Podzim na zahrádce 14Podzim na zahrádce 15Podzim na zahrádce 16Podzim na zahrádce 17Podzim na zahrádce 18Podzim na zahrádce 19Podzim na zahrádce 20Podzim na zahrádce 21Podzim na zahrádce 22Podzim na zahrádce 23Podzim na zahrádce 24Podzim na zahrádce 25Podzim na zahrádce 26Podzim na zahrádce 27Podzim na zahrádce 28Podzim na zahrádce 29Podzim na zahrádce 30Podzim na zahrádce 31Podzim na zahrádce 32Podzim na zahrádce 33Podzim na zahrádce 34Podzim na zahrádce 35Podzim na zahrádce 36Podzim na zahrádce 37Podzim na zahrádce 38Podzim na zahrádce 39Podzim na zahrádce 40Podzim na zahrádce 41Podzim na zahrádce 42Podzim na zahrádce 43Podzim na zahrádce 44Podzim na zahrádce 45Podzim na zahrádce 46Podzim na zahrádce 47Podzim na zahrádce 48Podzim na zahrádce 49Podzim na zahrádce 50

 

 

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.