ZŠ Bystřice nad Pernštejnem - foto
o stránku zpět

Není drak jako drak

Školou zněla slova písně „Dupy, dupy, dup draka bolí zub“ a zároveň se ve družinkách objevilo mnoho papírových dráčků. Víte proč?

 No to je přece jasné. V družinách měli oblíbený dračí týden. Kromě vyrábění pochopitelně stihli i malou drakiádu na školním hřišti nebo dračí rej v tělocvičně a na zahradě.

Není drak jako drak 1Není drak jako drak 2Není drak jako drak 3Není drak jako drak 4Není drak jako drak 5Není drak jako drak 6Není drak jako drak 7Není drak jako drak 8Není drak jako drak 9Není drak jako drak 10Není drak jako drak 11Není drak jako drak 12Není drak jako drak 13Není drak jako drak 14Není drak jako drak 15Není drak jako drak 16Není drak jako drak 17Není drak jako drak 18Není drak jako drak 19Není drak jako drak 20Není drak jako drak 21Není drak jako drak 22Není drak jako drak 23Není drak jako drak 24Není drak jako drak 25Není drak jako drak 26Není drak jako drak 27Není drak jako drak 28Není drak jako drak 29Není drak jako drak 30

Informace o cookies

Když kliknete na „Přijmout všechny soubory cookie“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.

Nastavení cookies


Používáme následující soubory cookies

Při návštěvě jakékoli webové stránky je pravděpodobné, že stránka získá nebo uloží informace na vašem prohlížeči, a to většinou ve formě souborů cookie. Můžou to být informace týkající se vás, vašich preferencí a zařízení, které používáte. Většinou to slouží k vylepšování stránky, aby fungovala podle vašich očekávání. Informace vás zpravidla neidentifikují jako jednotlivce, ale celkově mohou pomoci přizpůsobovat prostředí vašim potřebám. Respektujeme vaše právo na soukromí, a proto se můžete rozhodnout, že některé soubory cookie nebudete akceptovat. Když kliknete na různé tituly, dozvíte se více a budete moci nastavení změnit. Nezapomínejte ale na to, že zablokováním některých souborů cookie můžete ovlivnit, jak stránka funguje a jaké služby jsou vám nabízeny.

Tyto cookies jsou nezbytné k tomu, aby Webové stránky fungovaly, takže není možné je vypnout. Většinou jsou nastavené jako odezva na akci, kterou na Webových stránkách sami provedete, jako je např. bezpečnostní nastavení, přihlašování, vyplňování formulářů. Prohlížeč můžete nastavit tak, aby blokoval soubory cookies nebo o nich posílal upozornění. Mějte na paměti, že některé stránky bez těchto souborů nebudou fungovat. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě. Tyto cookies můžeme nastavovat my nebo poskytovatelé třetí strany, jejichž služby na stránkách používáme. Tyto soubory cookies neukládají žádné informace přiřaditelné ke konkrétní osobě.
Tyto cookies slouží ke zlepšení fungování Webových stránek. Umožňují nám rozpoznat a zjistit počet návštěvníků a sledovat, jak návštěvníci používají Webové stránky. Pomáhají nám zlepšovat způsob, jakým Webové stránky fungují, například tak, že umožňují uživatelům snadno najít to, co hledají. Tyto cookies neshromažďují informace, které by dokázaly identifikovat Vaši osobu. Pomocí těchto nástrojů analyzujeme a pravidelně zlepšujeme funkcionalitu našich Webových stránek. Získané statistiky můžeme použít ke zlepšení uživatelského komfortu a abychom učinili Vaši návštěvu Webových stránek zajímavější pro Vás jako uživatele.