1. B

Zástupce rodičů:
Rozvrh hodin:   rozvrh hodin

Vyrazili jsme do přírody

První společné cvičení v přírodě.

Natěšení a usměvaví jsme se v pátek 15. září sešli s batůžky plnými dobrot před budovou školy, abychom strávili dopoledne mimo školní lavice. Naše cesta nás zavedla na hřiště u zimního stadionu, pak vzhůru kopcem pod Eden, podél pastvin plné oslíků a koníků na ovál u cyklostezky a přes pole na hřiště na sídlišti u školky Čtyřlístek. Po cestě jsme vyzkoušeli velkou spoustu prolízaček, houpaček a jiných překážek, hledali jsme různé rostliny, poznávali zvířata nebo dopravní značky, závodili mezi sebou v běhu. Také jsme s chutí vyprázdnili svačinové boxíky plné dobrot od maminek. Měli jsme možnost poznávat se zase trochu jinak a bylo to moc krásné podzimní dopoledne. Už teď se těším na další zážitky ve škole i mimo lavice.